Demolice Otrokovice

Rekonstruovat nebo zdemolovat nemovitost? To je otázka do loterie. Mnozí lidé mají na svém pozemku nemovitost, která trouchniví a která se doslova rozpadá pod očima. Má špatné rozvody elektřiny, také špatní základy a je neprakticky dispozičně řešena – jinými slovy je zkrátka neobyvatelná. Přesto se uvažuje nad rekonstrukcí, protože jsou s danou nemovitostí spjaty určité vzpomínky. Jenže pokud se nemovitost nachází v popsaném stavu, není co řešit – demoliční práce a bourací práce jsou zkrátka nevyhnutelné, ať už se nemovitost nachází v Otrokovicích, v Uherském Hradišti, Zlíně nebo v Opavě.

O demolice Otrokovice se vám postará firma Stavby – demolice a bourání s.r.o., která se vám taktéž postará o zpracování projektu, který je nutné mít v případě, že má dojít k celkovému odstranění stavby. Cena startuje na osmi tisících korunách, to však nejsou jediné výdaje, které se s demolicí pojí.

Demolice Otrokovice

I demolice něco stojí

Zpracovat projekt k demolici je jen jedna položka ze seznamu výdajů spjatých s demolicí. Kromě projektu se musí uhradit celková demolice. I když to není nic bezplatného, je to stále výhodnější řešení, než kdybyste museli miliony investovat do rekonstrukce už zašlého a neobyvatelného domu.

Cena demolice se vždycky stanovuje individuálně, a to dle ceníku a také zaměření. S tím však souvisí i odvoz suti a vzniklého demoličního odpadu. Cena odvozu suti se zase stanovuje podle typu suti, podle množství suti, taky podle skládkovného a vzdálenosti na skládku.

Projekt není to jediné, co potřebujete

Již bylo zmíněno, že v případě celkového odstranění stavby potřebujete mít vypracovaný projekt k demolici. Kromě něj však potřebujete mít i demoliční výměr, bez něhož nelze zahájit demolici budov.