Demolice Uherské Hradiště

Demoliční práce využíváme nejčastěji ve chvíli, kdy se nemovitost na našem pozemku začíná hroutit, kdy před očima trouchniví a samozřejmě kdy se stává nebezpečnou. Takové nemovitosti mohou být různé, mohou být velké či malé, můžeme za nimi stát sami nebo jsou to domácnosti zesnulých prarodičů. Ať už ale mají takové nemovitosti jakoukoli historii, je nutné, abychom je srovnali se zemí dřív, než někomu ublíží.

Pokud máte zájem o demolice v Uherském Hradišti, ve Zlíně nebo ve Valašském Meziříčí, obraťte se na firmu Stavby – demolice a bourání s.r.o., která si bourací práce vezme na starosti a srovná danou nemovitost se zemí. Samozřejmě to nebude nic bezplatného, ale na druhou stranu to bude daleko výhodnější, než kdybychom se pustili do rekonstrukce, která v mnoha případech je zcela zbytečná.

Demolice Uherské Hradiště

Proč bývají rekonstrukce zbytečné?

Ptáte se, proč bývají rekonstrukce starých nemovitostí mnohdy zbytečné? Důvodů může být vícero. Před zahájením rekonstrukce bychom se měli informovat o skutečném stavu dané nemovitosti. Měli bychom se informovat o tom, jaké jsou základy nemovitosti, jak je na tom nemovitost po dispoziční stránce. Pokud jsou navíc rozvody elektřiny a plynu nekvalitní, od rekonstrukce raději dejte ruce pryč a kývněte na demolici, díky které si na tom samém pozemku budete moct postavit hezkou vilku nebo nový, moderní a kvalitní dům.

Kolik stojí demolice?

Jak již bylo zmíněno, demoliční práce nejsou nic bezplatného. Je to však daleko výhodnější řešení než rekonstrukce, která, jak již bylo několikrát zmíněno, bývá mnohdy zbytečná. Konkrétní cena demolice domu se však řeší individuální kalkulací, a to podle ceníku a podle zaměření.

V souvislosti s cenami demolicí se však musí zmínit i ceny za odvoz suti. I demoliční odpad a případnou suť je třeba odstranit. Cena odvozu suti se vždy stanovuje na základě typu suti, podle množství odvážené suti, také podle vzdálenosti na skládku nebo podle cen skládkovného.