Vše okolo demolice ve Zlínském kraji

Možností, jak naložit se starým, trouchnivějícím domem je rozhodně vícero. Můžete vložit peníze do jeho rekonstrukce a přestavby nebo ho můžete jednoduše zdemolovat. První možnost je, jak již bylo zmíněno, zbytečná. Staré rodinné domy totiž často mají nízkou technickou úroveň, špatné rozvody nebo jsou šíleně dispozičně vyřešeny. Přestavba by zrovna nepomohla. Demolice Zlín je proto lepší možností, která vám navíc umožní postavit si na tom samém místě dům nový.

Když hovoříme o demolici, mnozí lidé nevědí, co si pod tímto pojmem představit nebo pojem neumí přesně definovat. Pokud hovoříme o demolici, hovoříme o komplexním zbourání objektu, a to buď mechanizací, nebo postupným rozebráním.

Demoliční práce nejsou práce, které by se prováděly denně a kdykoli, kdy je třeba. Musí se k nim získat potřebný demoliční výměr a projekt k demolici, který zpracuje firma zaměřující se na demoliční práce Stavby – demolice a bourání s.r.o.

Kolik bude stát vypracování projektu k demolici?

Samozřejmě zpracování projektu k demolici není zadarmo. Cena takového projektu je odvozena dle velikosti objektu. Obvykle se začíná na osmi tisících korunách.

Kolik stojí samotná demolice?

Ani demolice jako taková není nic, co by bylo zadarmo. Samotná demolice rodinného nebo budovy stejně jako vypracování projektu k demolici či cena odvozu suti a likvidace odpadu se odvozuje od velikosti dané bourané nemovitosti.

Kolik stojí odvoz suti?

Firmy zaměřující se na demoliční práce vás samozřejmě zbaví i odpadu a suti, který po demolici domu zbyde. Lidé si mohou demoliční odpad zlikvidovat sami tak, když ho zanesou do sběrných dvorů, ovšem na každého občana spadá jen určité množství odpadu. Nechte to raději na firmě zaměřující se na demoliční práce, budete mít jistotu, že odvoz suti bude rychlý a že likvidace odpadu proběhne tak, jak má.

Co se týče ceny odvozu suti, ta závisí na mnoha faktorech. Při stanovování ceny se bere v potaz typ suti, množství suti, také vzdálenost na skládku a samozřejmě i cena skládkovného.